SUG Compact z gazem FE-36™ lub FM-200 SUGZASTOSOWANIEGALERIA ZDJĘĆ
Compact z gazem FE-36™ lub FM-200® to nowoczesny system gaśniczy, którego wszystkie elementy umieszczone zostały w wygodnej i estetycznej szafie. Takie rozwiązanie pozwala szybko i skutecznie zabezpieczyć pomieszczenia przed ogniem, unikając przy tym czasochłonnych i kosztownych prac remontowych.

W systemie zastosowano nowoczesne środki gaśnicze – gazy FE-36™ i FM-200®. To zmienniki halonu, bezwględne dla ognia a przy tym całkowicie bezpieczne dla ludzi i sprzętu elektronicznego. Doskonale sprawdzają się w gaszeniu pożarów klasy A, B i C. Oba należą do grupy czystych środków gaśniczych, są bezbarwne i bezwonne, dzięki czemu zapewniają przejrzystość atmosfery podczas akcji ewakuacyjnej, a po odparowaniu pozostawiają czystą i suchą powierzchnię. Nie przewodzą prądu, a ich wyładowanie nie wiąże się z gwałtownym obniżeniem temperatury, co sprawia że są doskonałym rozwiązaniem do ochrony pomieszczeń ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

SUG Compact dostępny jest w dwóch wersjach dosotosowanych do pomieszczeń o różnych kubaturach. System SUG-S Compact z gazem FE-36™ to rozwiązanie optymalne do ochrony obiektów o kubaturze nie przekraczającej 50m3. SUG-M Compact, wykorzystujący do gaszenia gaz FM-200®, jest zaprojektowany do ochrony pomieszczeń o kubaturze od 50 do 600 m3.

SUG Compact doskonale sprawdza się jako system gaśniczy do ochrony muzeów, bibliotek, elektrowni, stacji transformatorowych i rozdzielni elektrycznych, zakładów produkcyjnych, szpitali i innych obiektów, do których dostęp mają niewykwalifikowani pracownicy lub osoby postronne.

SUG Compact spełnia wszelkie stardardy Polskich Sieci Elektroenergetycznych. System posiada wszystkie dopuszczenia i certyfikaty wymagane aktualnymi przepisami prawa, co w połączeniu z wysoką jakością produktu gwarantuje pełne bezpieczeństwo ich stosowania i skuteczną ochronę przeciwpożarową.

SUG-Compact-z-gazem-FE-3-lub-FM-200-SUG
888 444 998 biuro@fireshop.pl

© Copyrigths 2022 Fireshop.pl