kontrolka do gaśnicy

Kontrolki to są naklejki, które posiadają informacje kto i kiedy wykonał serwis sprzętu, do kiedy ten serwis jest ważny i ewentualnie rodzaj sprzętu, który został serwisowany. Niekiedy klienci życzą sobie, aby była tam napisana firma właściciel sprzętu, aby te kontrolki nie służyły innym osobą do przyklejania na inne gaśnice czy elementy sprzętu.

Takie kontrolki stosują zazwyczaj zakłady serwisowe, aby udokumentować, że przy tej gaśnicy był serwisant w konkretnym dniu i wykonał czynności serwisowe. Natomiast kontrolka sama w sobie nie jest żadnym dokumentem ani dowodem na dokonanie serwisu, powinien jej towarzyszyć protokół przeglądu gaśnic, w którym jest określone jakie czynności zostały wykonane przy danym sprzęcie, do kiedy jest ważny ten przegląd zgodnie z rozporządzeniem ważny jest minimum 12 miesięcy, ale zdarza się, że czas ten jest skrócony np. do 6 miesięcy czy do 3 miesięcy w zależności od warunków w jakich jest wymagana ta kontrola.

Najlepszą ofertę w produkcji kontrolek posiada firma fireshop.pl, gdyż opracowała sposób na drukowanie kontrolek na foli w sposób trwały, odporny na zmywanie, na wodę. Te kontrolki wykonywane są w ciągu jednego dnia w momencie zamówienia, dostarczane są na drugi dzień i ilość tych kontrolek jest nieograniczona. Wzory i szablony dostępnych kontrolek można zobaczyć tutaj.

888 444 998 biuro@fireshop.pl

© Copyrigths 2022 Fireshop.pl