Akcesoria do gaśnic

Oferta sklepu Fireshop.pl nie ogranicza się do sprzedaży profesjonalnych gaśnic, a obejmuje także szeroki asortyment akcesoriów do nich. Jesteśmy świadomi tego, że stojąca na podłodze gaśnica, może stanowić zagrożenie dla osób przechodzących obok niej, dlatego oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie mocowania gaśnic. Możemy zaproponować zakup metalowych szafek na gaśnice, stojaków na gaśnice oraz wieszaków do gaśnic. Nasze najnowsze produkty to backwall oraz frontwall. Uzupełnieniem dostępnego asortymentu są instrukcje przeciwpożarowe i znaki przeciwpożarowe, które – zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Przeciwpożarowej – powinny znaleźć się w miejscu mocowania gaśnic. Zapraszamy do sklepu fireshop.pl

Bardzo czesto osoba kupująca gaśnice po raz pierwszy nie ma świadomości, że powinno się zakupic gaśnice z wieszakiem, więc kupuje po prostu samą gaśnice. Czesto dokupienie wieszaka jest problemem, bowiem niewiadomo które będzie pasował do konkretnej gaśnicy itp. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zakupienie gaśnicy z wieszakiem. Jest o wiele prościej kupować gotowe zestawy, wtedy jest pewność, że będą do siebie pasować.

Obowiązkowym doposażeniem gaśnicy jest znak gaśnica, to samo tyczy się hydrantu z oznaczeniem znak hydrant. Jest to wymóg z normy przeciwpożarowej i w związku z tym, oferty w których jest gaśnica z wieszakiem i znakiem są najlepszym rozwiązaniem jako cały komplet gotowy do zamontowania.

Są sytuacje, kiedy gaśnica znajduje się w środowisku zapylonym czy wilgotnym czy też kwaśnym, lub chcemy by gaśnica nie szpeciła wnętrza i pełniła swego rodzaju funkcje ozdobną. Do tego celu stosuje się szafki na gaśnice. Tutaj mamy podział na szafki metalowe i szafki z tworzywa.

888 444 998 biuro@fireshop.pl

© Copyrigths 2022 Fireshop.pl